קמפייני פישינג ודימוי כופרה לארגונים

דימוי מתקפת אמת על הארגון ובחינת יכולת התגובה של העובדים אל מול פישינג ודימוי כופרה. 

אתם בחברה טובה!

המלצות לקוחות

קבוצת החינוך אנקורי
קבוצת החינוך אנקורישגב ליבוביץ
קרא עוד
אנחנו עושים שימוש במערכת סייבריקס, במהלך השנה, קיבלנו תוכן עדכני ורלוונטי, כזה שמעניין את העובדים ונותן להם ידע מעשי. התוכן מגיע בסרטונים קלילים ומהנים וכלל שאלות הבנה, ואפילו תעודה בסיום והכל עם מערכת ניהול פשוטה. בחרנו לשלב גם תקיפות פישינג לאימון משתמשים על רטוב. ממליצים על המערכת להעלאת מודעות עובדים בארגון.
MANIA JEANS
MANIA JEANS
@CISO
קרא עוד
עבדנו עם cybreex בתחום העלאת מודעות לסיכוני סייבר כנגד הגורם האנושי בארגון שלנו. במהלך העבודה קיבלנו פתרונות פישיניג ובדיקות מוכנות עובדים, הדרכה מצויינת ומערכת מודעות עובדים קבועה".
Howden israel
Howden israel
הילה ראובן
קרא עוד
האודן בחרה ב-Cybreex לאחר חיפושים לא מעטים אחר לומדת הפרטיות המושלמת לעובדים! הגעתי למני בעקבות המלצה של קולגות, לקוחות מרוצים גם הם, התרשמתי מאיכות ותוכן הלומדה, הנכונות של Cybreex לבצע התאמות ושינויים במיוחד עבורנו כדי שיעמדו בדרישות אבטחת המידע שלנו, הסבלנות עד אין קץ של מני לכל מיליוני השאלות שלי, המענה המהיר והשירות המעולה שאנחנו מקבלים ממנו! ולא פחות חשוב, קיבלתי לא מעט מחמאות על הלומדה ואני מרוצה עד הגג! בקיצור, מומלץ, מומלץ, מומלץ!
אמבר תעשיות
אמבר תעשיות
אורית ניר
קרא עוד
אנחנו מאוד מרוצים מהתהליך המשותף והעברת הלומדה בחברתנו, ניכר שיש תוצאות טובות, שיפור והעלאת המודעות לנושא אבטחת המידע. הלומדה פשוטה וברורה להבנה, מקצועית ומקיפה נושאים רבים וחשובים, ומעבר לכך השירות הנעים והזמינות שלך לכל שאלה, הרצון לבוא לקראתנו בכל צורך שרק עלה, אז תודה רבה וממליצה בחום לכולם
קבוצת א-ת
קבוצת א-ת
שני
קרא עוד
הכרנו את המערכת כאשר הוחלט להעביר הדרכת סייבר לארגון באופן מעניין וחדשני. קיבלנו מהעובדים פידבקים מעולים לגבי התוכן ואיכות הסרטונים. בנוסף ולא פחות חשוב, קיבלנו שירות מעולה עם חיוך!
מעגלים
מעגלים
אייל תמוז - מנמ"ר
קרא עוד
מרוצה מאד מהמוצר של cybreex ומציע לכולם להתנסות בו ומשוכנע שגם אתם תהיו מרוצים!
עיריית אופקים CISO
עיריית אופקים CISO
עמיצור דמרי
קרא עוד
מערכת CYBREEX הינה מערכת הדרכה מקיפה ומעניינת המאפשרת לכל העובדים לעבור הדרכות קצרות, ממצות ויעילות בתחומי הגנה הסיבר. הצלחנו להעלות את רמת המודעות של העובדים באופן מרשים ובתרגולים האחרונים כבר עמדנו על 92% הצלחה. ההדרכה והתרגילים שביצענו באמצעות המערכת תרמו לשפר את רמת המחייבות והמודעות של העובדים, הרבה בזכות כך שהמערכת ידידותית למשתמש קלה להפעלה ולתרגול ומעניינת. ממליץ בחום
קמביום תוכנה
קמביום תוכנה
אייל נעמן - CISO
קרא עוד
המוצר של סייבריקס, באמצעות אתר ידידותי ופשוט לשימוש - סייע מאוד להגברת מודעות העובדים בנושא סכנות הסייבר ואבטחת המידע אצלנו בקמביום. העובדים מקבלים לינק, צופים בסרטונים, עונים על שאלונים - ובסיום קיבלתי אני, כאחראי אבט"מ בקמביום - ישירות למייל את התוצאות של כל אחד מהעובדים. פשוט, קל ונח"
מועצה איזורית חוף השרון
מועצה איזורית חוף השרון
CISO
קרא עוד
חבר'ה מקצועיים ואכפתיים שיודעים לתת מענה מצויין לאורך הדרך ומסביב לשעון. תודה רבה לחברת סייבריקס על העזרה והשירות!
PCB TECHNOLOGIES
PCB TECHNOLOGIES
ראובן אבני -CIO
קרא עוד
צוות Cybreex! ברצוני להודות על שיתוף פעולה מוצלח , חשוב ומושקע. השירות שקיבלנו מכם , איכות חומרי ההדרכה הגבוהים , הפתרונות המהירים , המחוייבות והשותפות ראויים לשבח. בהחלט נמשיך לעשות עסקים ביחד ולקדם את רמת אבטחת המידע בארגון והמודעות הארגונית לנושא סייבר ואבטחת מידע תודה גדולה בשם עובדי PCB-Technologies ומערכות המידע.
 שר"ן רפואה
שר"ן רפואה
נטאלי פלצ'י מנהלת מערכות מידע
קרא עוד
לאחרונה עבדנו עם cybreex אשר סיפק לנו מערכות לומדה לאבטחת מידע, ואין לנו אלא מילים טובות להגיד על השירות שלהם. הלומדה התמקדה בהדרכות אבטחת מידע באמצעות סרטונים מעשירים ומעניינים אשר העבירו את התוכן המקצועי בצורה קלילה ומהנה, הלומדה כללה שאלות בסוף כל פרק כדי לוודא שהלומדים הפנימו את החומר. זה עזר לשמור על מעורבות ולחזק את ההבנה. השירות היה מהיר וזמין תמיד. כל בקשה או שאלה נענתה במהירות וביעילות, היתה תמיכה מקצועית ומדויקת לכל צורך שהתעורר במהלך הטמעת הלומדה. אנחנו ממליצים בחום על cybreex לכל ארגון שמעוניין לשפר את הידע והמודעות לאבטחת מידע בצורה מהנה ויעילה. השירות המעולה והתוכן האיכותי שקיבלנו הם עדות לרמת המקצועיות והמחויבות של הספק להצלחת לקוחותיו.
הקודם
הבא

הדרך החכמה להכנת הארגון למתקפת פישינג.

◄תרגלו את העובדים שלכם להתמודדות עם סיכוני פישינג וכופרה.
◄הכשירו בקלות את העובדים שנכשלו בקמפיין.
◄קבלו תמונה מלאה על מצב הארגון שלכם והמלצות לשיפור. 
◄אנו ניצור לכם קמפיינים המותאמים במיוחד לעובדים בארגון.  

קמפיין פישינג: כיצד להכין את העובדים שלכם למתקפות פישינג

בעידן הדיגיטלי של היום, איומי אבטחת המידע הופכים למורכבים ומסוכנים יותר מתמיד. אחד מהאיומים החמורים ביותר הוא מתקפת פישינג, שבה תוקפים מנסים להונות ולגנוב מידע רגיש כמו סיסמאות ופרטי אשראי. מתקפות אלו מתבצעות לעיתים קרובות באמצעות הודעות דוא"ל מזויפות המתחזות לגורמים אמינים ומובילים לאובדן כספי ולזליגת מידע אישי ועסקי.

מהו קמפיין פישינג?

קמפיין פישינג הוא תרגיל הדרכה שמטרתו להעלות את המודעות של העובדים לסכנות הפישינג. במהלך הקמפיין, עובדים מקבלים הודעות דוא"ל מזויפות המדמות התקפות פישינג אמיתיות. הודעות אלו מיועדות לבדוק את יכולת העובדים לזהות ולהתמודד עם איומים אלו בזמן אמת. העובדים שנופלים בפח מקבלים הדרכה נוספת כדי לשפר את הבנתם ויכולתם להתמודד עם התקפות סייבר דומות בעתיד.

השפעות מתקפת פישינג על הארגון

מתקפת פישינג מוצלחת עלולה להוביל להשלכות חמורות על הארגון, כולל:

 • גניבת מידע רגיש: הפגיעה בנתונים אישיים ועסקיים עלולה לפגוע באופן משמעותי באמינות הארגון.
 • הונאות כספיות: השגת גישה לחשבונות בנק או כרטיסי אשראי עלולה לגרום לאובדן כספי משמעותי.
 • השבתת מערכות: התקנת תוכנות זדוניות באמצעות מתקפת פישינג יכולה להשבית מערכות קריטיות ולהפסיק את פעילות העסק.
 • נזק למוניטין: התקפה מוצלחת עלולה לפגוע במוניטין הארגון, ולגרום לאובדן אמון הלקוחות והשותפים העסקיים.
 • הפרת תקנות אבטחת מידע: עלולה לגרור קנסות גבוהים בשל אי-עמידה בדרישות אבטחת המידע.
 • אובדן פרודוקטיביות: זמן ואמצעים רבים יושקעו בהתמודדות עם התקפה, מה שיפגע בפרודוקטיביות הארגון.

חשיבות קמפיין פישינג לארגונים

קמפיין פישינג הוא כלי מרכזי בהגנה על הארגון מפני איומי אבטחת מידע. יתרונותיו כוללים:

 • הגברת המודעות: הקמפיין מעלה את המודעות של העובדים לסכנות הפישינג ומלמד אותם לזהות סימני אזהרה.
 • הדרכה ממוקדת: עובדים שנכשלים בזיהוי מתקפות מקבלים הדרכה ממוקדת על איומי אבטחת מידע ודרכים להתמודד עמם.
 • מדידה ושיפור: הקמפיין מספק נתונים כמותיים על ביצועי העובדים, מאפשר לזהות חולשות ולשפר את תוכניות ההדרכה בהתאם.
 • הרתעה והפחתת סיכונים: עובדים מודעים ומוכנים מהווים מחסום חזק נגד התקפות פישינג, מה שמפחית את הסיכונים לדליפת מידע רגיש.

כיצד ליישם קמפיין פישינג בארגון

עבור ארגונים עם עובדים טכנולוגיים

בארגונים שבהם העובדים בעלי רקע טכנולוגי, ניתן ליישם קמפיין פישינג באופן מיידי. ההבנה הטכנית שלהם והיכרותם עם איומי סייבר מספקות להם את הכלים הנחוצים לזהות ולהתמודד עם מתקפות פישינג. קמפיין כזה יאפשר לבדוק ולחזק את היכולות שלהם בזמן אמת.

עבור ארגונים לא טכנולוגיים

בארגונים ללא רקע טכנולוגי מובהק, מומלץ להתחיל בהדרכות מקיפות להעלאת המודעות לסיכוני סייבר לפני ביצוע קמפיין פישינג. הכשרה מקדימה זו תספק לעובדים את הידע והכלים הבסיסיים הדרושים לזיהוי מתקפות פישינג ולהגנה על עצמם ועל הארגון. ניתן לשלב הדרכות עם קמפיין פישינג במועדים מתאימים, על מנת להטמיע את המיומנויות הנדרשות ולהפחית את הסיכון לכישלון בתרגילים הראשוניים.

סיכום: חשיבות קמפיין הפישינג בהגנת הארגון

בעולם העסקים המודרני, איומי אבטחת המידע מהווים סכנה ממשית שעלולה לגרום נזקים כבדים לארגונים. קמפיין פישינג הוא כלי חשוב להגברת המודעות של העובדים, הדרכתם והערכת ביצועיהם בזיהוי והתמודדות עם איומים אלו. הקמפיין תורם להגנה יעילה יותר על הארגון, משפר את התמודדות העובדים עם התקפות סייבר ומפחית את הסיכונים לדליפת מידע רגיש.

דוגמאות לקמפיין פישינג: תרגילים מציאותיים להגברת המודעות

קמפיין פישינג אפקטיבי משלב דוגמאות מציאותיות המדמות את האיומים שעשויים להתממש בארגון. להלן מספר דוגמאות נפוצות המשמשות בתרגילים אלו:

 1. הודעת דוא"ל מהמנכ"ל: הודעה המתחזה להנחיה דחופה מהמנכ"ל להוריד קובץ חשוב או לאשר פעולה כלשהי, דבר המעודד את הנמען לפעול מבלי לבדוק את האותנטיות שלה.

 2. הודעת בנק מזויפת: הודעת דוא"ל הנראית כאילו נשלחה מהבנק של העובד, ומבקש ממנו לעדכן את פרטי החשבון או להתחבר באמצעות קישור. קישור זה מוביל לאתר דמה שנראה אמיתי ומטרתו לגנוב את פרטי ההתחברות.

 3. הודעת שדרוג אבטחה: הודעה ממחלקת ה-IT המזויפת של הארגון, המבקשת מהעובד לעדכן את סיסמתו או לבצע פעולה טכנית כלשהי דחופה, תוך שימוש בלוגו ושפה רשמית של החברה כדי להיראות לגיטימית.

 4. מבצע קניות מפתה: הודעת דוא"ל שמודיעה על מבצע יוצא דופן ברשת קניות מוכרת ומבקשת מהעובד להיכנס דרך קישור כדי לממש את ההטבה. לרוב, מדובר בקישור המוביל לאתר דמה שנועד לאסוף נתונים אישיים או פרטי אשראי.

 5. בקשת סיוע צדקה מזויפת: הודעה המתחזה לבקשה לתרומה לארגון צדקה, במיוחד בתקופות חגים או אירועים חברתיים, כדי לעורר רגשות חמלה ולעודד עובדים להיכנס לקישורים או להעביר כספים.

שימוש בדוגמאות אלו בתרגילי קמפיין פישינג מסייע להעלות את המודעות של העובדים וללמד אותם כיצד לזהות ולהתמודד עם הודעות דומות, ובכך לשפר את יכולתם להגן על הארגון מפני איומים אמיתיים.

הכנה מראש: המלצות נוספות

לקבלת הכשרה והדרכה מקיפה על סיכוני סייבר ודרכי ההתמודדות עמם, אתם מוזמנים לעיין בעמוד ההדרכה שלנו בנושא העלאת מודעות לסיכוני סייבר בארגון כאן.

השאירו פרטים ועברו לקבלת הדגמה על המערכת

אנחנו חוזרים במהירות:)

דילוג לתוכן