לומדת אבטחת מידע לחברות שירות

המלצות מלקוחות שביצעו שימוש בלומדה

עיריית אופקים
עיריית אופקים
עמיצור דמרי -CISO
קרא עוד
מערכת CYBREEX הינה מערכת הדרכה מקיפה ומעניינת המאפשרת לכל העובדים לעבור הדרכות קצרות, ממצות ויעילות בתחומי הגנה הסיבר. הצלחנו להעלות את רמת המודעות של העובדים באופן מרשים ובתרגולים האחרונים כבר עמדנו על 92% הצלחה. ההדרכה והתרגילים שביצענו באמצעות המערכת תרמו לשפר את רמת המחייבות והמודעות של העובדים, הרבה בזכות כך שהמערכת ידידותית למשתמש קלה להפעלה ולתרגול ומעניינת. ממליץ בחום
מועצה איזורית חוף השרון
מועצה איזורית חוף השרון
CISO
קרא עוד
חבר'ה מקצועיים ואכפתיים שיודעים לתת מענה מצויין לאורך הדרך ומסביב לשעון. תודה רבה לחברת סייבריקס על העזרה והשירות!
משכ"ל
משכ"ל
MIC
קרא עוד
המערכת מומלצת על ידי אתר מרכז השלטון המקומי - MIC
Previous
הבא

העלאת מודעות בדרך הקלה

◄לומדה מעניינת וחוויתית להתמודדות עם סיכוני סייבר לעיריות 
◄מערכת הכשרה פשוטה ואוטומאטית 
◄הצהרת הבנה באמצעות מערכת קרא וחתום
◄תעודה בסיום הקורס 
◄מוצר מומלץ באתר מרכז השלטון המקומי 

לומדת אבטחת מידע לחברות שירות: לשמור על שירות בטוח ומוגן

בעולם העסקי של היום, איומי סייבר הם מציאות יומיומית. מחקרים מראים כי כמעט כל ארגון חמישי בישראל נפגע מהתקפות כאלה. למרות ההשקעה הגוברת בפתרונות טכנולוגיים, התוקפים מצאו נתיב חדש / ישן – העובדים עצמם. מפתיע ככל שיהיה, נתונים מגלים כי 82% מפריצות הסייבר מנצלות את הגורם האנושי.

כיצד להפוך את העובד לנקודת חוזק?

שאלת המפתח היא: כיצד הופכים את העובד מנקודת תורפה למגן? התשובה נמצאת בהעלאת מודעות לסיכוני סייבר בקרב העובדים. עובדים מודעים יידעו להרים דגל בעת אירוע סייבר, עובדים מודעים יותר ידאגו לא להגיע למצב של סיכון עקב אירוע סייבר. לפעמים ההבדל בין אירוע סייבר למניעה שלו היא קליק אחד לא נכון ע"י עובד לא מודע.

רוב תקיפות הסייבר מתחילות בגורם האנושי

מחקר של חברת Gartner מדגיש כי רוב מכריע של התקיפות מתחיל בפעולות שגרתיות של העובדים – פתיחת מיילים, לחיצה על קישורים או חיבור התקנים. ללא הכשרה מתאימה, כל פעולה כזו עלולה לפתוח שער לפורצים. אך עם הכלים הנכונים, אותו עובד יכול להפוך לחומת המגן החזקה ביותר של הארגון.

יתרונות קורס התמודדות עם סיכוני סייבר

קורס התמודדות עם סיכוני סייבר בארגון מוציא את העובדים מודעים ומוכנים להתמודדות עם סיכוני סייבר. באמצעות סימולציות ותרחישים אמיתיים, הלמידה הופכת למרתקת ובלתי נשכחת. יתר על כן, הקורסים נגישים – זמינים בכל עת, מותאמים לקצב האישי של כל עובד, בין אם במחשב או בנייד. ולבסוף, הקורסים מתעדכנים תדיר, מתאימים עצמם לאיומים החדשים ביותר.

אבטחת מידע בארגון – לא רק של מחלקת מחשוב

העלאת מודעות אינה משימה פשוטה. רבים מהעובדים סבורים שאבטחת מידע היא באחריות מחלקת ה-IT בלבד. לכן, השלב הראשון במערכת הלמידה מבהיר כי כל עובד הוא בפועל קו ההגנה הקדמי. המערכת ממחישה שכל אחד הוא מטרה פוטנציאלית ומפרטת מה עליו לעשות. יתרה מזאת, היא בונה בעובדים תחושת מסוגלות, מחזקת את ביטחונם ביכולתם לזהות ולדווח על סיכונים בזמן אמת.

מערכת למידה מותאמת לעובדים עמוסים

המערכת מחלקת את הלמידה לשיעורים קצרצרים – מחצי דקה עד דקות ספורות – שניתן לצפות בהם בהפסקות. העובד יכול להפסיק ולחזור לאותה נקודה מאוחר יותר. המנהלים אף יכולים לשלוח תזכורות דרך המערכת, מה שהופך את השימוש לקל ונגיש.

מערכת למידה עם שפה פשוטה וברורה

לעובדים רבים יש "טכנופוביה" – פחד מטכנולוגיה. לכן, השפה במערכת פשוטה וידידותית, מותאמת גם לעובדים הפחות טכנולוגיים. כדי למנוע שחיקה, התוכן מתחדש תדיר, עוקב אחר טקטיקות ההאקרים העדכניות ומשמר עניין גבוה.

נושאי הלמידה הקריטיים עבור הארגון

ראשית, זיהוי פישינג – מכיוון שרוב התקיפות מתחילות במייל. שנית, ניהול סיסמאות – כי סיסמה חלשה היא כמו מפתח אוניברסלי לפורצים. גם אבטחת מובייל נכללת, שכן חלק ניכר מגניבות המידע מתרחש דרך מכשירים ניידים. לבסוף, מודגשת חשיבות הדיווח המיידי על אירועים חריגים.

מעקב אחר התקדמות העובדים

המערכת עוקבת אחר התקדמות העובדים ושולחת תזכורות למתעכבים. מבחני הבנה משולבים לאורך הדרך, ובסוף יש מבחני סימולציה – למשל, זיהוי דפי פישינג. חלק מהארגונים אף שולחים מיילים מזויפים לבדיקת ערנות, ומעדכנים את הצוות בתוצאות.

שינוי תרבותי בארגון

מעבר לטכנולוגיה, מדובר בשינוי תרבותי. במקום פחד מ"סייבר", המערכת מטפחת תחושת מסוגלות. העובדים מבינים שהם לא רק סיכון פוטנציאלי, אלא גם הפתרון. הם הופכים לשגרירי אבטחה, מעבירים ידע למשפחה ולחברים, ובכך מחזקים את הגנת הסייבר הלאומית.

לומדת אבטחת המידע של סייבריקס

לומדת אבטחת המידע של סייבריקס מציעה פתרון מקיף וחדשני להתמודדות עם איומי סייבר בארגונים. המערכת מותאמת אישית לצרכי הארגון ומבוססת על סימולציות ותרחישים מציאותיים, מה שהופך את הלמידה למעשית ויעילה.

באמצעות ממשק ידידותי ושפה פשוטה, הלומדה מאפשרת לכל עובד לרכוש את המיומנויות הנדרשות לזיהוי ותגובה לאיומי סייבר. עדכונים שוטפים מבטיחים שהעובדים יישארו מעודכנים מול האיומים החדשים ביותר, ובכך המערכת מחזקת את חומת המגן האנושית של הארגון בצורה מיטבית.

סיכום

בעידן שבו 82% מתקיפות הסייבר מתחילות אצל העובדים, מערכות למידה אוטומטיות בתחום אבטחת המידע אינן מותרות, אלא הכרח. הן הופכות את נקודת התורפה של הארגון – עובדיו – לחומת המגן שלו. ההשקעה בהכשרתם אינה רק מונעת אסונות; היא מעצבת תרבות של אחריות חברתית ואישית בתוך הארגון. כי בעולם הדיגיטלי של היום, ההגנה האולטימטיבית היא עובד מודע ומחויב.

השאירו פרטים ועברו לקבלת הדגמה על המערכת

אנחנו חוזרים במהירות:)

דילוג לתוכן