לומדה להגנת הפרטיות

מערכת חוויתית ומעניינת המתאימה במיוחד לארגונים

אתם בחברה טובה!

המלצות לקוחות

MANIA JEANS
MANIA JEANS
@CISO
קרא עוד
עבדנו עם cybreex בתחום העלאת מודעות לסיכוני סייבר כנגד הגורם האנושי בארגון שלנו. במהלך העבודה קיבלנו פתרונות פישיניג ובדיקות מוכנות עובדים, הדרכה מצויינת ומערכת מודעות עובדים קבועה".
הילה ראובן
הילה ראובן
Howden israel
קרא עוד
האודן בחרה ב-Cybreex לאחר חיפושים לא מעטים אחר לומדת הפרטיות המושלמת לעובדים! הגעתי למני בעקבות המלצה של קולגות, לקוחות מרוצים גם הם, התרשמתי מאיכות ותוכן הלומדה, הנכונות של Cybreex לבצע התאמות ושינויים במיוחד עבורנו כדי שיעמדו בדרישות אבטחת המידע שלנו, הסבלנות עד אין קץ של מני לכל מיליוני השאלות שלי, המענה המהיר והשירות המעולה שאנחנו מקבלים ממנו! ולא פחות חשוב, קיבלתי לא מעט מחמאות על הלומדה ואני מרוצה עד הגג! בקיצור, מומלץ, מומלץ, מומלץ!
אורית ניר
אורית ניר
אמבר
קרא עוד
אנחנו מאוד מרוצים מהתהליך המשותף והעברת הלומדה בחברתנו, ניכר שיש תוצאות טובות, שיפור והעלאת המודעות לנושא אבטחת המידע. הלומדה פשוטה וברורה להבנה, מקצועית ומקיפה נושאים רבים וחשובים, ומעבר לכך השירות הנעים והזמינות שלך לכל שאלה, הרצון לבוא לקראתנו בכל צורך שרק עלה, אז תודה רבה וממליצה בחום לכולם
שני
שני
קבוצת א-ת
קרא עוד
הכרנו את המערכת כאשר הוחלט להעביר הדרכת סייבר לארגון באופן מעניין וחדשני. קיבלנו מהעובדים פידבקים מעולים לגבי התוכן ואיכות הסרטונים. בנוסף ולא פחות חשוב, קיבלנו שירות מעולה עם חיוך!
אייל תמוז - מנמ"ר
אייל תמוז - מנמ"ר
מעגלים
קרא עוד
מרוצה מאד מהמוצר של cybreex ומציע לכולם להתנסות בו ומשוכנע שגם אתם תהיו מרוצים!
עמיצור דמרי
עמיצור דמרי
עיריית אופקים CISO
קרא עוד
מערכת CYBREEX הינה מערכת הדרכה מקיפה ומעניינת המאפשרת לכל העובדים לעבור הדרכות קצרות, ממצות ויעילות בתחומי הגנה הסיבר. הצלחנו להעלות את רמת המודעות של העובדים באופן מרשים ובתרגולים האחרונים כבר עמדנו על 92% הצלחה. ההדרכה והתרגילים שביצענו באמצעות המערכת תרמו לשפר את רמת המחייבות והמודעות של העובדים, הרבה בזכות כך שהמערכת ידידותית למשתמש קלה להפעלה ולתרגול ומעניינת. ממליץ בחום
אייל נעמן - CISO
אייל נעמן - CISO
קמביום תוכנה
קרא עוד
המוצר של סייבריקס, באמצעות אתר ידידותי ופשוט לשימוש - סייע מאוד להגברת מודעות העובדים בנושא סכנות הסייבר ואבטחת המידע אצלנו בקמביום. העובדים מקבלים לינק, צופים בסרטונים, עונים על שאלונים - ובסיום קיבלתי אני, כאחראי אבט"מ בקמביום - ישירות למייל את התוצאות של כל אחד מהעובדים. פשוט, קל ונח"
מועצה איזורית חוף השרון
מועצה איזורית חוף השרון
CISO
קרא עוד
חבר'ה מקצועיים ואכפתיים שיודעים לתת מענה מצויין לאורך הדרך ומסביב לשעון. תודה רבה לחברת סייבריקס על העזרה והשירות!
ראובן אבני -CIO
ראובן אבני -CIO
PCB TECHNOLOGIES
קרא עוד
צוות Cybreex! ברצוני להודות על שיתוף פעולה מוצלח , חשוב ומושקע. השירות שקיבלנו מכם , איכות חומרי ההדרכה הגבוהים , הפתרונות המהירים , המחוייבות והשותפות ראויים לשבח. בהחלט נמשיך לעשות עסקים ביחד ולקדם את רמת אבטחת המידע בארגון והמודעות הארגונית לנושא סייבר ואבטחת מידע תודה גדולה בשם עובדי PCB-Technologies ומערכות המידע.
  נטאלי פלצ'י  מנהלת מערכות מידע
נטאלי פלצ'י מנהלת מערכות מידע
שר"ן רפואה
קרא עוד
לאחרונה עבדנו עם cybreex אשר סיפק לנו מערכות לומדה לאבטחת מידע, ואין לנו אלא מילים טובות להגיד על השירות שלהם. הלומדה התמקדה בהדרכות אבטחת מידע באמצעות סרטונים מעשירים ומעניינים אשר העבירו את התוכן המקצועי בצורה קלילה ומהנה, הלומדה כללה שאלות בסוף כל פרק כדי לוודא שהלומדים הפנימו את החומר. זה עזר לשמור על מעורבות ולחזק את ההבנה. השירות היה מהיר וזמין תמיד. כל בקשה או שאלה נענתה במהירות וביעילות, היתה תמיכה מקצועית ומדויקת לכל צורך שהתעורר במהלך הטמעת הלומדה. אנחנו ממליצים בחום על cybreex לכל ארגון שמעוניין לשפר את הידע והמודעות לאבטחת מידע בצורה מהנה ויעילה. השירות המעולה והתוכן האיכותי שקיבלנו הם עדות לרמת המקצועיות והמחויבות של הספק להצלחת לקוחותיו.
Previous
הבא

הגנת הפרטיות בקלות

◄לומדה מעניינת וחוויתית להכרת נושא הגנת הפרטיות בארגונים.
◄מערכת הכשרה פשוטה ואוטומאטית.
◄הצהרת הבנה באמצעות מערכת קרא וחתום.
◄תעודה בסיום הקורס.

לומדת הגנת הפרטיות: שמירה על הפרטיות בעידן הדיגיטלי

הגנת הפרטיות היא אחד האתגרים המרכזיים בעידן הדיגיטלי, שבו מידע אישי מהווה משאב יקר ערך. ארגונים המחזיקים במידע פרטי על לקוחות, עובדים וספקים חייבים להבטיח שמידע זה נשמר בבטחה ונמצא בשימוש הולם.

לומדת הגנת הפרטיות של סייבריקס מהווה כלי מרכזי להתמודדות עם אתגר זה ולהבטחת הגנה מקסימלית על פרטיות המידע.

מהו חוק הגנת הפרטיות?

חוק הגנת הפרטיות נועד להבטיח את הזכות הבסיסית של כל אדם לפרטיות ולאבטחת המידע האישי שלו. החוק מגדיר עקרונות וכללים לגבי אופן איסוף, שמירה, עיבוד ושיתוף של מידע אישי, תוך מתן דגש על הגנה מפני חשיפה לא מורשית וניצול לרעה של המידע.

חוק זה מתייחס למגוון רחב של נתונים אישיים, כולל פרטים מזהים כמו שם, מספר תעודת זהות, נתונים רפואיים ומידע פיננסי, ומחייב גופים ציבוריים ופרטיים להקפיד על אמצעי אבטחה מתאימים ולהעניק לאנשים את היכולת לשלוט במידע שלהם.

חוק הגנת הפרטיות מחייב את הארגונים לפעול בשקיפות וביושר כלפי בעלי המידע, להבטיח עמידה בתקנים משפטיים מחמירים, ולהגיב בצורה מהירה ויעילה למקרי דליפת מידע או חשיפה בלתי מורשית.

מדוע הגנת הפרטיות חיונית?

בזמן בו דליפת מידע רגיש יכולה לגרום לנזקים משמעותיים כמו קנסות כבדים, פגיעה במוניטין ואובדן אמון הלקוחות, הגנת הפרטיות הופכת לצורך קריטי. מעבר לאיומים חיצוניים כמו התקפות סייבר, רבים מהסיכונים מגיעים מתוך הארגון עצמו, כאשר עובדים חושפים בתום לב מידע רגיש.

על מנת להבטיח שמידע פרטי מוגן, פיתחנו לומדה ייעודית המיועדת לסייע לעובדים להבין ולהטמיע עקרונות הגנת הפרטיות.

מטרות הלומדה

הלומדה מיועדת להקנות לעובדים כלים ותובנות לגבי חשיבות הגנת הפרטיות. המטרה היא להנחיל תרבות ארגונית בה הגנת הפרטיות נתפסת כאחריות משותפת, מהמנכ"ל ועד לעובד הזוטר ביותר. הלומדה מדגישה את הצורך בשמירה על מידע רגיש וכוללת הסברים על סוגי מידע שונים ורמת ההגנה הנדרשת להם.

הבחנה בין סוגי מידע

העובדים לומדים כיצד להבחין בין מידע שמותר לשיתוף לבין מידע שיש לשמור בסודיות. הלומדה מספקת דוגמאות קונקרטיות כגון שמות לקוחות, מספרי זהות ונתונים רפואיים, אשר דורשים רמת הגנה גבוהה לעומת מידע ציבורי. הלומדה מקנה כלים לזיהוי סוגי מידע אלו ומספקת הנחיות ברורות על האופן שבו יש לטפל בהם.

הנחיות לשיתוף מידע

הלומדה מציעה הנחיות מפורטות לגבי מתי, היכן ועם מי מותר לשתף מידע רגיש. היא מספקת דוגמאות לתרחישים יומיומיים כמו דיונים במעלית או שיתוף מסך בשיחת וידאו, ומסבירה כיצד יש לנהוג בזהירות במצבים אלה על מנת למנוע חשיפה לא מורשית של מידע.

השלכות הפרות פרטיות

אחד המרכיבים החשובים בלומדה הוא ההבנה של ההשלכות המשפטיות והאתיות של הפרות פרטיות. הלומדה מציגה מקרי בוחן אמיתיים שבהם חשיפת מידע רגיש הובילה לתביעות משפטיות ונזקים למעסיקים ולעובדים. הבנת התוצאות הללו מחזקת את המחויבות של העובדים לפעול בהתאם לכללים ולנהלים המוגדרים.

כלים טכניים לשמירה על פרטיות

הלומדה מתמקדת גם בהיבטים הטכניים של הגנת הפרטיות. היא מלמדת על שימוש בכלים כמו הצפנת דוא"ל, ניהול סיסמאות, וגישה מרחוק בטוחה, במיוחד בעידן העבודה ההיברידית בו רבים עובדים מהבית. יחד עם לומדת אבטחת המידע של סייבריקס, העובדים מקבלים את הידע הנדרש לשמירה על פרטיות המידע.

גמישות ויעילות בלמידה

אחד היתרונות הבולטים של הלומדה הוא הגמישות שלה. היא זמינה באופן מקוון, מה שמאפשר לעובדים ללמוד בקצב ובזמן הנוחים להם. כך ניתן להבטיח שכלל העובדים יוכלו להטמיע את התכנים והעקרונות של הגנת הפרטיות בצורה יעילה.

סיכום

לומדת הגנת הפרטיות של סייבריקס מהווה כלי מרכזי בהבטחת עמידה בדרישות החוק ובשמירה על אמון הלקוחות. היא מסייעת לארגון לבסס תרבות של אחריות משותפת, ומבטיחה שכל עובד יוכל לשמור על המידע באופן מלא ואחראי. בעידן שבו מידע הוא נכס יקר, לומדה זו מספקת את ההגנה הנדרשת לכל ארגון.

השאירו פרטים ועברו לקבלת הדגמה על המערכת

אנחנו חוזרים במהירות:)

דילוג לתוכן