לומדה להגנת הפרטיות לחברות ביטוח

מערכת חוויתית ומעניינת המתאימה במיוחד לחברות ביטוח

אתם בחברה טובה!

המלצות לקוחות

MANIA JEANS
MANIA JEANS
@CISO
קרא עוד
עבדנו עם cybreex בתחום העלאת מודעות לסיכוני סייבר כנגד הגורם האנושי בארגון שלנו. במהלך העבודה קיבלנו פתרונות פישיניג ובדיקות מוכנות עובדים, הדרכה מצויינת ומערכת מודעות עובדים קבועה".
הילה ראובן
הילה ראובן
Howden israel
קרא עוד
האודן בחרה ב-Cybreex לאחר חיפושים לא מעטים אחר לומדת הפרטיות המושלמת לעובדים! הגעתי למני בעקבות המלצה של קולגות, לקוחות מרוצים גם הם, התרשמתי מאיכות ותוכן הלומדה, הנכונות של Cybreex לבצע התאמות ושינויים במיוחד עבורנו כדי שיעמדו בדרישות אבטחת המידע שלנו, הסבלנות עד אין קץ של מני לכל מיליוני השאלות שלי, המענה המהיר והשירות המעולה שאנחנו מקבלים ממנו! ולא פחות חשוב, קיבלתי לא מעט מחמאות על הלומדה ואני מרוצה עד הגג! בקיצור, מומלץ, מומלץ, מומלץ!
אורית ניר
אורית ניר
אמבר
קרא עוד
אנחנו מאוד מרוצים מהתהליך המשותף והעברת הלומדה בחברתנו, ניכר שיש תוצאות טובות, שיפור והעלאת המודעות לנושא אבטחת המידע. הלומדה פשוטה וברורה להבנה, מקצועית ומקיפה נושאים רבים וחשובים, ומעבר לכך השירות הנעים והזמינות שלך לכל שאלה, הרצון לבוא לקראתנו בכל צורך שרק עלה, אז תודה רבה וממליצה בחום לכולם
שני
שני
קבוצת א-ת
קרא עוד
הכרנו את המערכת כאשר הוחלט להעביר הדרכת סייבר לארגון באופן מעניין וחדשני. קיבלנו מהעובדים פידבקים מעולים לגבי התוכן ואיכות הסרטונים. בנוסף ולא פחות חשוב, קיבלנו שירות מעולה עם חיוך!
אייל תמוז - מנמ"ר
אייל תמוז - מנמ"ר
מעגלים
קרא עוד
מרוצה מאד מהמוצר של cybreex ומציע לכולם להתנסות בו ומשוכנע שגם אתם תהיו מרוצים!
עמיצור דמרי
עמיצור דמרי
עיריית אופקים CISO
קרא עוד
מערכת CYBREEX הינה מערכת הדרכה מקיפה ומעניינת המאפשרת לכל העובדים לעבור הדרכות קצרות, ממצות ויעילות בתחומי הגנה הסיבר. הצלחנו להעלות את רמת המודעות של העובדים באופן מרשים ובתרגולים האחרונים כבר עמדנו על 92% הצלחה. ההדרכה והתרגילים שביצענו באמצעות המערכת תרמו לשפר את רמת המחייבות והמודעות של העובדים, הרבה בזכות כך שהמערכת ידידותית למשתמש קלה להפעלה ולתרגול ומעניינת. ממליץ בחום
אייל נעמן - CISO
אייל נעמן - CISO
קמביום תוכנה
קרא עוד
המוצר של סייבריקס, באמצעות אתר ידידותי ופשוט לשימוש - סייע מאוד להגברת מודעות העובדים בנושא סכנות הסייבר ואבטחת המידע אצלנו בקמביום. העובדים מקבלים לינק, צופים בסרטונים, עונים על שאלונים - ובסיום קיבלתי אני, כאחראי אבט"מ בקמביום - ישירות למייל את התוצאות של כל אחד מהעובדים. פשוט, קל ונח"
מועצה איזורית חוף השרון
מועצה איזורית חוף השרון
CISO
קרא עוד
חבר'ה מקצועיים ואכפתיים שיודעים לתת מענה מצויין לאורך הדרך ומסביב לשעון. תודה רבה לחברת סייבריקס על העזרה והשירות!
ראובן אבני -CIO
ראובן אבני -CIO
PCB TECHNOLOGIES
קרא עוד
צוות Cybreex! ברצוני להודות על שיתוף פעולה מוצלח , חשוב ומושקע. השירות שקיבלנו מכם , איכות חומרי ההדרכה הגבוהים , הפתרונות המהירים , המחוייבות והשותפות ראויים לשבח. בהחלט נמשיך לעשות עסקים ביחד ולקדם את רמת אבטחת המידע בארגון והמודעות הארגונית לנושא סייבר ואבטחת מידע תודה גדולה בשם עובדי PCB-Technologies ומערכות המידע.
 נטאלי פלצ'י מנהלת מערכות מידע
נטאלי פלצ'י מנהלת מערכות מידע
שר"ן רפואה
קרא עוד
לאחרונה עבדנו עם cybreex אשר סיפק לנו מערכות לומדה לאבטחת מידע, ואין לנו אלא מילים טובות להגיד על השירות שלהם. הלומדה התמקדה בהדרכות אבטחת מידע באמצעות סרטונים מעשירים ומעניינים אשר העבירו את התוכן המקצועי בצורה קלילה ומהנה, הלומדה כללה שאלות בסוף כל פרק כדי לוודא שהלומדים הפנימו את החומר. זה עזר לשמור על מעורבות ולחזק את ההבנה. השירות היה מהיר וזמין תמיד. כל בקשה או שאלה נענתה במהירות וביעילות, היתה תמיכה מקצועית ומדויקת לכל צורך שהתעורר במהלך הטמעת הלומדה. אנחנו ממליצים בחום על cybreex לכל ארגון שמעוניין לשפר את הידע והמודעות לאבטחת מידע בצורה מהנה ויעילה. השירות המעולה והתוכן האיכותי שקיבלנו הם עדות לרמת המקצועיות והמחויבות של הספק להצלחת לקוחותיו.
Previous
הבא

הגנת הפרטיות בקלות

◄לומדה מעניינת וחוויתית להכרת נושא הגנת הפרטיות בארגונים.
◄מערכת הכשרה פשוטה ואוטומאטית.
◄הצהרת הבנה באמצעות מערכת קרא וחתום.
◄תעודה בסיום הקורס.

לומדה להגנת הפרטיות בחברות ביטוח

עידן דיגיטלי, סיכונים דיגיטליים: האתגר של חברות הביטוח

בעידן שבו כל פוליסה, תביעה ובדיקה רפואית מתועדת דיגיטלית, חברות הביטוח הפכו למאגרי הענק של המידע האישי ביותר של האזרחים. מפרטי בריאות אינטימיים ועד נתונים פיננסיים רגישים, כל היבט בחייו של המבוטח נמצא בשרתי החברה. זהו נכס עצום, אך גם אחריות כבדה.

דליפת מידע מחברת ביטוח אינה רק משבר תדמיתי; היא עלולה לחשוף לציבור את הפרטים האישיים ביותר של הלקוחות, להוביל לתביעות ענק, ואף לסכן את עתיד החברה. לכולנו זכור המקרה של חברת שירביט בה דלפו פרטים של ישראלים רבים.

מהו חוק הגנת הפרטיות ולמה הוא חשוב לחברות ביטוח?

חוק הגנת הפרטיות הוא אוסף של תקנות וחוקים שנועדו להבטיח שהמידע האישי של אנשים יישמר בצורה מאובטחת ולא ייחשף או ישמש לרעה. החוק מגדיר את סוגי המידע שנחשבים לרגישים, את אופן הטיפול בהם ואת החובות של הארגונים לשמירה עליהם. לחברות ביטוח, שמחזיקות במידע אישי ופיננסי רגיש של לקוחותיהם, עמידה בחוק הגנת הפרטיות היא קריטית.

מעבר להשלכות המשפטיות הכבדות שעלולות לכלול קנסות ותביעות, הפרת הפרטיות יכולה להוביל לאובדן אמון הלקוחות, פגיעה במוניטין החברה, וירידה משמעותית בעסקיה. בנוסף, חברות ביטוח חייבות לעמוד בתקנות מחמירות עקב השימוש במידע רגיש הנאגר אצלן. החוק מחייב את החברות להגן על המידע הרגיש של הלקוחות, ובכך מסייע לשמור על ביטחונם האישי והפיננסי של המבוטחים.

מהו המידע הרגיש שחברות ביטוח מחזיקות?

חברות הביטוח מחזיקות במגוון רחב של מידע רגיש הכולל:

 • פרטים אישיים: שמות, כתובות, תעודות זהות, תאריכי לידה.
 • מידע פיננסי: פרטי חשבון בנק, פרטי כרטיסי אשראי, דוחות תשלום.
 • מידע רפואי: תיקים רפואיים, היסטוריית תביעות רפואיות.
 • מידע פוליסות וביטוח: סוגי פוליסות, היסטוריית תביעות, פרטים על כיסויים.

מדוע הגנת הפרטיות קריטית עבור חברות ביטוח?

הגנת הפרטיות בחברות הביטוח היא קריטית מכמה סיבות מרכזיות:

 1. אמון הציבור: הלקוחות מצפים שהמידע הרגיש שלהם יישמר בצורה מאובטחת.
 2. השלכות משפטיות: הפרות פרטיות עלולות להוביל לתביעות יקרות ולקנסות תחת חוק הגנת הפרטיות.
 3. סיכונים ללקוחות: חשיפת מידע רגיש עלולה להוביל לגניבת זהות, הונאות פיננסיות וסיכונים נוספים.
 4. תדמית החברה: דליפות מידע יפגעו במוניטין החברה, ישפיעו על אמון הלקוחות ויפגעו בפעילות העסקית.
 5. עמידה בתקנים: חברות הביטוח חייבות לעמוד בתקנות פרטיות מחמירות כדי להימנע מקנסות ואובדן רישיונות.

הבנה מעמיקה של צרכי הענף: קורס הגנת הפרטיות של Cybreex

האתגר הייחודי של חברות הביטוח הוא משמעותי עקב המידע הרב שנצבר על לקוחות החברה. קורס הגנת הפרטיות יכול לסייע לחברות ביטוח להכין את העובדים שלהם להתמודדות עם סיכוני הפרת חוק הגנת הפרטיות ואף לסייע להם לאמץ התנהלות ראויה בכל הקשור לסוגיית הפרטיות. בנוסף, אנו מבינים שלכל חברה יש נושאים נוספים שהיו רוצים להעלות כחלק מהקורס ולכן המערכת היא דינאמית וניתנת לשינוי.

פלטפורמה אנונימית שלא מצריכה מידע מהארגון

בחברות הביטוח ישנו מאפיין נוסף, רמה גבוהה יותר של שמירה על מידע ארגוני. לכן, פיתחנו מערכת שמאפשרת לבצע לומדה שניתן לעקוב אחר המשתמשים שסיימו אותה מבלי לחשוף כתובות מייל ארגוניות. הפלטפורמה שלנו מעניקה לכל משתתף את היכולת ללמוד ולהיבחן בצורה מאובטחת, בלי לסכן את פרטיות המידע הארגוני.

סיכום – השקעה באמון

בעידן שבו דליפת מידע יכולה למוטט חברת ביטוח בין לילה, הגנת הפרטיות אינה עוד סעיף בתקציב IT; היא דרך שחשוב להנחיל לעובדים. לומדת הגנת הפרטיות של Cybreex מספקת לחברות הביטוח את הכלים הנדרשים להגן על המידע הרגיש של לקוחותיהם, לחזק את אמון הציבור ולשמור על עמידות החברה מול אתגרי הדיגיטל המתפתחים.

באמצעות קורסים מותאמים, ניתן להבטיח שהעובדים יהיו מודעים לסיכונים, יבינו את חשיבות ההגנה על הפרטיות ויאמצו פרקטיקות נכונות לשמירה על מידע רגיש.

השאירו פרטים ועברו לקבלת הדגמה על המערכת

אנחנו חוזרים במהירות:)

דילוג לתוכן